Wie zijn we

Maak kennis met het team van Safira

Lead developer

Nick Bogerd

Lead developer
Nick@safira.nl | 0345 228318

Mogelijke toepassingen zien van nieuwe technieken, deze technieken doorgronden en adopteren is iets wat Nick snel kan. Het neerzetten van goed doordachte databasestructuren die de ideeën van nu en de toekomst aankunnen, is zijn specialiteit.

Developer Bedrijfssoftware

Eric van Doorn

Developer Bedrijfssoftware
Eric@safira.nl | 0345 228314

Geen woorden maar daden dat is Eric ten voeten uit. Hier heel veel woorden aan hem wijden is dan ook niet passend. Eric is een goede programmeur, werkt hard en met plezier aan zijn code.

Lesley van Maurik | Online Marketeer - SEO & SEA specialist

Lesley van Maurik

SEO & SEA specialist
Lesley@safira.nl | 0345 228319

Fanatiek en doelgericht is een omschrijving die past bij de werkwijze van Lesley. Google Ads, dat voor hem geen geheimen kent, combineert hij handig met de juiste webteksten, nieuwsbrief of social media. Doelgerichte campagne nodig? Vertel het Lesley.

Online designer

Tom Holtslag

Online designer
Tom@safira.nl | 0345 228315

Het begrijpend ontwerpen van een ingewikkelde contentstructuur is voor Tom een uitdaging. Waar de één het overzicht al lang is kwijtgeraakt, probeert hij, door middel van sitemaps, wireframes en gedetailleerde UX/UI designs een gebruiksvriendelijk online ontwerp te maken.

Back-end developer

Wilfred van Eck

Back-end developer
Wilfred@safira.nl | 0345 228320

Voor onze code-tijger Wilfred is geen code te ingewikkeld. Hij ontwikkelt complete api’s die worden ingezet voor webapplicaties en bedrijfssoftware. Hij bijt zich vast in de code en werkt deze perfect uit naar de wensen van de klant.

Developer

Arjan Koemans

Developer
Arjan@safira.nl | 0345 228316

Arjan is sowieso altijd vrolijk, maar als het echt ingewikkeld wordt qua code, API koppeling of migratie dan is hij pas echt in zijn sas. Back-end heeft zijn voorkeur en geen uitdaging daarin is hem teveel. Iets handiger of efficiënter maken is dagelijks zijn doel.

Allround developer

Jan-Hendrik van der Heijden

Allround developer
jan-hendrik@safira.nl | 0345 228310

Door zijn ervaring voorziet Jan-Hendrik als geen ander mogelijke bottlenecks in webprojecten, voordat ze kunnen ontstaan. Met geduld weet hij bijzondere grafisch ontwerpen te vertalen naar code die precies doet wat je wil.

Developer

Mike van Os

Developer
Mike@safira.nl 

Mike zorgt ervoor dat onze frameworks stabiel en up-to-date zijn. Is er een technische puzzel dan lost Mike hem graag op.

Business Innovation manager

Iris Geskus

Business Innovation manager
Iris@safira.nl | 
0345 228311

Elke dag ziet en hoort Iris goede ideeën om zich heen. Haar specialiteit is ervoor te zorgen dat deze ideeën ook daadwerkelijk geïmplementeerd worden. Hierbij voorziet ze snel mogelijke bottlenecks, zodat je hier adequaat op kunt anticiperen.

Business Process en IT adviseur

Pascal van der Kley

Business Process en IT adviseur
Pascal@safira.nl | 0345 228312

Bedrijfsprocessen in kaart brengen, kansen zien en ze vertalen naar het web is Pascal zijn expertise. Hij zorgt voor een helder geformuleerd implementatieplan waarbij je in elke fase de maximaal haalbare automatiseringsslag maakt.


Stagiair webdevelopment

Oliwer Fimmel

Stagiair webdevelopment
Oliwer@safira.nl 

Hard werkend en vol ambitie stort Oliwer zich de komende maanden op de nieuwe vormgeving van ons Safira CMS.

Stagiair webdevelopment

Joery Hoegee

Stagiair webdevelopment
Joery@safira.nl 

Rustig en vastberaden is Joery op weg om als fullstack developer zijn opleiding bij ons af te ronden. Gevoel voor design gecombineerd met toffe front-end tricks hoeven we hem niet te leren, deze kent hij al.

Logo Webbureau Safira Geldermalsen

Bosmanskamp 1b
4191 MS Geldermalsen

  0345-228300
  info@safira.nl

De nieuwste tips & tricks in je mailbox?
Schrijf je in!

E-mailadres
Verzenden
  • Continue mensgericht verbeteren
  • Webbureau Safira is gevestigd in Geldermalsen vlakbij Leerdam, Buren, Zaltbommel, Tiel, Culemborg en centraal tussen Den Bosch en Utrecht.
Mijn winkelwagen

U heeft nog niks in uw winkelwagen.