Wie zijn we

Maak kennis met het team van Safira

Allround developer

Jan-Hendrik van der Heijden

Allround developer
jan-hendrik@safira.nl | 0345 228310

Door zijn ervaring voorziet Jan-Hendrik als geen ander mogelijke bottlenecks in webprojecten, voordat ze kunnen ontstaan. Met geduld weet hij bijzondere grafisch ontwerpen te vertalen naar code die precies doet wat je wil.

Developer Bedrijfssoftware

Eric van Doorn

Developer Bedrijfssoftware
Eric@safira.nl | 0345 228314

Geen woorden maar daden dat is Eric ten voeten uit. Hier heel veel woorden aan hem wijden is dan ook niet passend. Eric is een goede programmeur, werkt hard en met plezier aan zijn code.

Lesley de Groot | Team- en strategisch manager

Lesley de Groot

Team- en strategisch manager
Lesley@safira.nl | 0345 228311

Weten wat er speelt in en rondom Safira is de expertise van Lesley. Dit zet hij om in ideeën, waardoor klanten ook in de toekomst naar Safira blijven komen. Hij zorgt ervoor dat iedereen binnen Safira lekker in z’n vel zit om optimaal te kunnen presteren voor onze klanten.

Online designer

Tom Holtslag

Online designer
Tom@safira.nl | 0345 228315

Het begrijpend ontwerpen van een ingewikkelde contentstructuur is voor Tom een uitdaging. Waar de één het overzicht al lang is kwijtgeraakt, probeert hij, door middel van sitemaps, wireframes en gedetailleerde UX/UI designs een gebruiksvriendelijk online ontwerp te maken.

Jeromy Hettinga

Jeromy Hettinga

Developer
jeromy@safira.nl | 0345 228321

Jeromy maak je niet gek met een uitdaging. Kalm luistert hij goed naar de klant om daarna met een gedegen oplossing te komen die hij precies uitvoert.

Developer

Arjan Koemans

Developer
Arjan@safira.nl | 0345 228316

Arjan is sowieso altijd vrolijk, maar als het echt ingewikkeld wordt qua code, API koppeling of migratie dan is hij pas echt in zijn sas. Back-end heeft zijn voorkeur en geen uitdaging daarin is hem teveel. Iets handiger of efficiënter maken is dagelijks zijn doel.

Developer

Mike van Os

Developer
Mike@safira.nl 

Mike zorgt ervoor dat onze frameworks stabiel en up-to-date zijn. Is er een technische puzzel dan lost Mike hem graag op.

Sparringpartner

Iris Geskus

Sparringpartner
Iris@safira.nl

Elke dag ziet en hoort Iris goede ideeën om zich heen. Haar specialiteit is ervoor te zorgen dat deze ideeën ook daadwerkelijk geïmplementeerd worden. Hierbij voorziet ze snel mogelijke bottlenecks, zodat je hier adequaat op kunt anticiperen.

Business Process en IT adviseur

Pascal van der Kley

Business Process en IT adviseur
Pascal@safira.nl | 0345 228312

Bedrijfsprocessen in kaart brengen, kansen zien en ze vertalen naar het web is Pascal zijn expertise. Hij zorgt voor een helder geformuleerd implementatieplan waarbij je in elke fase de maximaal haalbare automatiseringsslag maakt.


Stagiair webdevelopment

Joery Hoegee

Developer
Joery@safira.nl | 0345 228317

Applicaties coderen doet Joery vlot en vastberaden. Hij werkt het liefst op een device van Apple en vindt vraagstukken op het gebied van ICT-beheer leuke uitdagingen waar hij wel raad mee weet.

Ruben Janssens - Developer

Ruben Janssens

Developer
ruben@safira.nl | 0345 228313

Wensen en behoeften omzetten naar een kwalitatief goede code en naar volwaardige datastructuren is zijn passie. Doelbewust gaat hij aan de slag, zodat er een eindresultaat ontstaat, waar zowel de klant als hijzelf trots op kan zijn.

Matthijs Steen - Developer

Matthijs Steen

Developer
matthijs@safira.nl | 0345 228320

Het automatiseren van zoveel mogelijk handmatige acties en helpen van collega’s en klanten is iets wat Matthijs graag doet. Matthijs is hierbij goed in het bedenken van mogelijke technische oplossingen en streeft naar code met goede abstracties en welke zelf beschrijvend is.

Lars Meeuwsen

Lars Meeuwsen

Stagiair development
lars@safira.nl

Lars is leergierig en stelt allerlei vragen om zijn kennis te vergroten. Enthousiast helpt hij de klant waarvoor hij zijn stageproject uitvoert en hij streeft ernaar dat dit aan ieders verwachtingen zal voldoen.

Logo Webbureau Safira Geldermalsen

Bosmanskamp 1b
4191 MS Geldermalsen

  0345-228300
  info@safira.nl

De nieuwste tips & tricks in je mailbox?
Schrijf je in!

E-mailadres
Verzenden
  • Continue mensgericht verbeteren
  • Webbureau Safira is gevestigd in Geldermalsen vlakbij Leerdam, Buren, Zaltbommel, Tiel, Culemborg en centraal tussen Den Bosch en Utrecht.
Mijn winkelwagen

U heeft nog niks in uw winkelwagen.