Wie zijn we

Maak kennis met het team van Safira

Nick en Erik
Nick en Eric

Nick Bogerd

Lead developer
Nick@safira.nl | 0345 228318

Mogelijke toepassingen zien van nieuwe technieken, deze technieken doorgronden en adopteren is iets wat Nick snel kan. Het neerzetten van goed doordachte databasestructuren die de ideeën van nu en de toekomst aankunnen, is zijn specialiteit.

Eric van Doorn

Developer Bedrijfssoftware
Eric@safira.nl | 0345 228314

Geen woorden maar daden dat is Eric ten voeten uit. Hier heel veel woorden aan hem wijden is dan ook niet passend. Eric is een goede programmeur, werkt hard en met plezier aan zijn code.

Tom en Emma

Tom Holtslag

Online designer
Tom@safira.nl | 0345 228315

Het begrijpend ontwerpen van een ingewikkelde contentstructuur is voor Tom een uitdaging. Waar de één het overzicht al lang is kwijtgeraakt, probeert hij, door middel van sitemaps, wireframes en gedetailleerde UX/UI designs een gebruiksvriendelijk online ontwerp te maken.

Emma Hastjarjanto

All-round Designer
Emma@safira.nl | 0345 228313

Emma heeft de unieke combinatie van twee talenten. Creativiteit wat zich uit in designs en illustraties en technisch inzicht wat zorgt voor programmeervaardigheden. Deze combinatie zorgt voor mooi vormgegeven en goedwerkende websites en applicaties.


Wilfred van Eck

Back-end developer
Wilfred@safira.nl | 0345 228320

Voor onze code-tijger Wilfred is geen code te ingewikkeld. Hij ontwikkelt complete api’s die worden ingezet voor webapplicaties en bedrijfssoftware. Hij bijt zich vast in de code en werkt deze perfect uit naar de wensen van de klant.

Arjan Koemans

Developer
Arjan@safira.nl | 0345 228316

Arjan is sowieso altijd vrolijk, maar als het echt ingewikkeld wordt qua code, API koppeling of migratie dan is hij pas echt in zijn sas. Back-end heeft zijn voorkeur en geen uitdaging daarin is hem teveel. Iets handiger of efficiënter maken is dagelijks zijn doel.


Iris en Pascal
Iris en Pascal

Iris Geskus

Business Innovation manager
Iris@safira.nl | 
0345 228311

Elke dag ziet en hoort Iris goede ideeën om zich heen. Haar specialiteit is ervoor te zorgen dat deze ideeën ook daadwerkelijk geïmplementeerd worden. Hierbij voorziet ze snel mogelijke bottlenecks, zodat je hier adequaat op kunt anticiperen.

Pascal van der Kley

Business Process en IT adviseur
Pascal@safira.nl | 0345 228312

Bedrijfsprocessen in kaart brengen, kansen zien en ze vertalen naar het web is Pascal zijn expertise. Hij zorgt voor een helder geformuleerd implementatieplan waarbij je in elke fase de maximaal haalbare automatiseringsslag maakt.


Lesley en JH

Lesley van Maurik

SEO & SEA specialist
Lesley@safira.nl | 0345 228319

Fanatiek en doelgericht is een omschrijving die past bij de werkwijze van Lesley. Google Ads, dat voor hem geen geheimen kent, combineert hij handig met de juiste webteksten, nieuwsbrief of social media. Doelgerichte campagne nodig? Vertel het Lesley.

Jan-Hendrik van der Heijden

Allround developer
jan-hendrik@safira.nl | 0345 228310

Door zijn ervaring voorziet Jan-Hendrik als geen ander mogelijke bottlenecks in webprojecten, voordat ze kunnen ontstaan. Met geduld weet hij bijzondere grafisch ontwerpen te vertalen naar code die precies doet wat je wil.

Logo Webbureau Safira Geldermalsen

Bosmanskamp 1b
4191 MS Geldermalsen

  0345-228300
  info@safira.nl

De nieuwste tips & tricks in je mailbox?
Schrijf je in!

E-mailadres
Verzenden
  • Continue mensgericht verbeteren
  • Webbureau Safira is gevestigd in Geldermalsen vlakbij Leerdam, Buren, Zaltbommel, Tiel, Culemborg en centraal tussen Den Bosch en Utrecht.
Mijn winkelwagen

U heeft nog niks in uw winkelwagen.