Wie zijn we

Maak kennis met het team van Safira

Allround developer

Jan-Hendrik van der Heijden

Allround developer
jan-hendrik@safira.nl | 0345 228310

Door zijn ervaring voorziet Jan-Hendrik als geen ander mogelijke bottlenecks in webprojecten, voordat ze kunnen ontstaan. Met geduld weet hij bijzondere grafisch ontwerpen te vertalen naar code die precies doet wat je wil.

Developer Bedrijfssoftware

Eric van Doorn

Developer Bedrijfssoftware
Eric@safira.nl | 0345 228314

Geen woorden maar daden dat is Eric ten voeten uit. Hier heel veel woorden aan hem wijden is dan ook niet passend. Eric is een goede programmeur, werkt hard en met plezier aan zijn code.

Nina Shi - Online marketeer

Nina Shi

Online marketeer
Nina@safira.nl 0345 228313

Nina weet graag van de hoed en de rand. En het liefst heel veel beetjes meer. Vol passie en focus stort zij zich op de Online Marketingkanalen en Customer Journey’s van en voor onze partners, klanten en relaties.

Lesley de Groot | Team- en strategisch manager

Lesley de Groot

Team- en strategisch manager
Lesley@safira.nl | 0345 228311

Weten wat er speelt in en rondom Safira is de expertise van Lesley. Dit zet hij om in ideeën, waardoor klanten ook in de toekomst naar Safira blijven komen. Hij zorgt ervoor dat iedereen binnen Safira lekker in z’n vel zit om optimaal te kunnen presteren voor onze klanten.

Developer

Arjan Koemans

Developer
Arjan@safira.nl | 0345 228316

Arjan is sowieso altijd vrolijk, maar als het echt ingewikkeld wordt qua code, API koppeling of migratie dan is hij pas echt in zijn sas. Back-end heeft zijn voorkeur en geen uitdaging daarin is hem teveel. Iets handiger of efficiënter maken is dagelijks zijn doel.

Leer hier Arjan nog beter kennen!

Online designer

Tom Holtslag

Online designer
Tom@safira.nl | 0345 228315

Het begrijpend ontwerpen van een ingewikkelde contentstructuur is voor Tom een uitdaging. Waar de één het overzicht al lang is kwijtgeraakt, probeert hij, door middel van sitemaps, wireframes en gedetailleerde UX/UI designs een gebruiksvriendelijk online ontwerp te maken.

Seth Rijkers - Coördinator Online Marketing

Seth Rijkers

Coördinator online marketing
Seth@safira.nl | 0345 228321

Seth weet van aanpakken, hij zet zich in voor het online vindbaar maken en houden van websites en webshops. Hij ondersteunt klanten bij het maken van de juiste keuzes voor online campagnes, maar geeft ook advies in de door te voeren SEO optimalisaties.

Leer hier Seth nog beter kennen!

Developer

Mike van Os

Developer
Mike@safira.nl 

Mike zorgt ervoor dat onze frameworks stabiel en up-to-date zijn. Is er een technische puzzel dan lost Mike hem graag op.

Sparringpartner

Iris Geskus

Sparringpartner
Iris@safira.nl

Elke dag ziet en hoort Iris goede ideeën om zich heen. Haar specialiteit is ervoor te zorgen dat deze ideeën ook daadwerkelijk geïmplementeerd worden. Hierbij voorziet ze snel mogelijke bottlenecks, zodat je hier adequaat op kunt anticiperen.

Business Process en IT adviseur

Pascal van der Kley

Business Process en IT adviseur
Pascal@safira.nl | 0345 228312

Bedrijfsprocessen in kaart brengen, kansen zien en ze vertalen naar het web is Pascal zijn expertise. Hij zorgt voor een helder geformuleerd implementatieplan waarbij je in elke fase de maximaal haalbare automatiseringsslag maakt.


Joery Hoegee

Joery Hoegee

Developer
Joery@safira.nl | 0345 228322

Applicaties coderen doet Joery vlot en vastberaden. Hij werkt het liefst op een device van Apple en vindt vraagstukken op het gebied van ICT-beheer leuke uitdagingen waar hij wel raad mee weet.

Matthijs Steen - Developer

Matthijs Steen

Developer
matthijs@safira.nl | 0345 228320

Het automatiseren van zoveel mogelijk handmatige acties en helpen van collega’s en klanten is iets wat Matthijs graag doet. Matthijs is hierbij goed in het bedenken van mogelijke technische oplossingen en streeft naar code met goede abstracties en welke zelf beschrijvend is.

Lars Meeuwsen

Lars Meeuwsen

Developer
lars@safira.nl

Lars is leergierig en stelt allerlei vragen om zijn kennis te vergroten. Enthousiast ontwikkelt hij nieuwe functionaliteiten voor ons eigen framework. 

Joey van Laar - Stagiair online marketing

Joey van Laar

Stagiair online marketing
Joey@safira.nl

Met Joey hebben we een Online Marketing -stagiair weten te strikken die nagenoeg direct aan de slag kan met alle lopende zaken omtrent Google Ads. Wat een luxe!

Rohan Schippers - Stagiair webdevelopment

Rohan Schippers

Stagiair webdevelopment
Rohan@safira.nl

Onze codevretende Rohan is, als Stagiair Webdevelopment, zijn tijd al ver vooruit. Deze liefhebber van alles wat met coderen te maken heeft, weet zonder veel te vragen precies wat er nodig is binnen onze projecten.

Logo Webbureau Safira Geldermalsen

Bosmanskamp 1b
4191 MS Geldermalsen

0345-228300
  info@safira.nl

De nieuwste tips & tricks in je mailbox?
Schrijf je in!

E-mailadres
Verzenden
  • Continue mensgericht verbeteren
  • Webbureau Safira is gevestigd in Geldermalsen vlakbij Leerdam, Buren, Zaltbommel, Tiel, Culemborg en centraal tussen Den Bosch en Utrecht.
Mijn winkelwagen

U heeft nog niks in uw winkelwagen.